جمعه فرح بخش   

توی پست " سالگشت " از مراسمی گفته بودم که مردم کشورهای مختلف به هزار و یک دلیل , شادیشون رو با آبپاشی به همدیگه ,تقسیم می کردن که صد البته اونقدر لذت بخش و مفرح هستش این مراسم , که هرچی راجع بهش بگم , کم گفتم.(‌خدا قسمت همه عزیزان کنه)

توی مطلبی خوندم که روز جمعه توی پارک آب و آتش تهران , بعد از خیابون گاندی , کنار بزرگراه حقانی و نرسیده به بزرگراه مدرس , مردم عزیزمون هوس کردن که این لذت رو تجربه کنن. کنار هم بخندن و شاد باشن و از نعمت خدادادی ( آب ) در جهت دور شدن از استرس و درد و رنج بهره ببرن. خدا به پلیس خدمتگزار عزت روز افزون بده !!! که به موقع خودش رو به اونجا رسونده و معرکه رو با برهم زدن شادی مردم و بازداشت چند نفر از شرکت کنندگان در این جشن پایان داده. آخه یکی نیست بگه ملت !!! تا وقتی می تونید برای اسطوره های دینتون بر سر و سینه بزنید و به هر بهانه ای لباس سیاه بر تن کنید و کارناوال راه بندازید که " آهای جهانیان, ببینید که ما چه مردم غیور و متعصبی هستیم که قهرمانان دینمون رو اینقدر دوست داریم که براشون جامه می دریم و ... " و به اسم نذری , شکم مردم شکم سیر رو پر کنید و سفره بگسترونید از این خیابون تا ......... چند تا خیابون بالاتر که بگید ما دوستدار بزرگانمون هستیم............ آخه این چه کاریه!؟ آب بازی؟؟؟؟؟؟

توی ادامه مطلب ( لینک) یه تعداد عکس از این مراسم گذاشتم که دیدنشون خالی از لطف نیست . فقط به خنده های مردم از کوچیک و بزرگ یه نگاه بندازید ! آیا حق این مردم , خنده نیست ؟؟شما رو به کسب لذت از تصاویر دعوت می کنم


لینک
سه‌شنبه ۱۱ امرداد ،۱۳٩٠ - Blue